Výťah pre imobilných - Model E07

 

Výťah E07 je zdvíhacie zariadenie určené pre imobilné osoby, ktoré sa pohybuje za pomoci vlastnej hydrauliky. Výťah pre imobilných - Model E07 slúži ako alternatívne riešenie ku bežnému výťahu v budovách verejných inštitúcií a rodinných domov.


Od bežných výťahov sa tento výťah líši najmä spôsobom ovládania a v otázkach bezpečnostných prvkov, ktoré upravujú normy týkajúce sa imobilných osôb a ich prepravy. Cena tohto výťahu je oproti bežným výťahom aj vďaka svojmu jednoduchému prevedeniu výrazne nižšia.

Inštalácia

Tento typ výťahu, alebo plošiny je možné inštalovať v interiérových, ale aj exteriérových podmienkach. Maximálny výškový zdvih plošiny je do 14,2m s možnosťou vytvorenia 5 staníc na tejto výške. Výťah pre imobilných - Model E07 sa dodáva so samonosným, alebo nesamonosným opláštením. Možnosťou je aj inštalácia do murovanej šachty. Základová priehlbeň má len 12 centimetrovú výšku, takže stavebné v základoch sú len minimálne. Výťah sa najčastejšie inštaluje ku fasádam budov a preto sa dajú dvere osadiť priamo do fasády, tieto dvere je ale možné dodať aj v hlinníkovom prevedení, vďaka ktorému dosiahnete výborne tepelno-technické hodnoty prestupu tepla medzi interiérom a exteriérom.

Prevedenie výťahu

Tento výťah pre imobilných je veľmi tichý, čo ocenia najmä na miestach, kde si to vyžaduje čo najižšiu prevádzkovú hlučnosť. Štandardný model obsahuje aj núdzový zdroj v podobe batérie, ktorá tak zabezpečí plynulý dojazd aj v prípade výpadku elektrického prúdu, alebo nečakanej poruchy. Nosnosť plošiny je až do 300kg a pri verzii EHD až do 600kg s maximálnym rozmerom plošiny 2200x1100 milimetrov, ktorý sa najčastejšie využíva pri preprave imobilných pacientov na lôžku. Najčastejšie tak v zdravotníckych a sociálnych zariadeniach.

Máte záujem o výťah E07?

Zavolajte nám na bezplatnú infolinku 0800 199 060, kde vám veľmi radi poradíme s vypracovaním bezplatného projektu a zameraním.