Zdvíhacia plošina, alebo domáci výťah ARITCO 4000

Táto zdvíhacia plošina ARITCO 4000 je najvhodnejšie riešenie na miestach, kde potrebujete riešiť otázky bezbariérovosti k prekonaniu výšky do 13m s viacerými stanicami. Zdvíhaciu plošinu je možné vyskladať až z 5 nezávislích staníc.

 

Zdvíhacia plošina ARITCO 4000 sa dodáva s opláštením, šachtou spolu so sklenenou výplňou, alebo s výplňou z nepriehľadných panelov. Zloženie takéhoto panelu je v tzv. sedviči “Plech / Vata / Plech”. Aritco 4000 je najmenší a najkompaktnejší domáci výťah dostupný na našom trhu. Je navrhnutý tak, aby spĺňal všetky požiadavky na priestor a štýl. Výťah je k dispozícii v niekoľkých rôznych rozmeroch, aby sa zmestili do väčšiny rodinných domov.

Montáž a inštalácia

Pre montáž tohto domáceho výťahu nie je potrebné vyvstavať základovú jamu. Inštalácia tejto plošiny je možné len v interiérových podmienkach.

Prevedenie

Pohon zdvíhacej plošiny zabezpečuje večná skrutka spolu s automatickou lubrigáciou skrutky, ktorá výrazne predlžuje jej dlhodobú prevádzku.

Vybavenie zdvíhacej plošiny ARITCO 4000

Základným vybavením domáceho výťahu je núdzovo-záložný zdroj, ktorý slúži pre príprady výpadku eletrickej energie, aby sa prepravovaná dostala bezpečne do cieľovej stanice. Vybrať si môžete z mnohých dizajnových doplnkov, farebných kombinácií, osvetlení, ale aj variabilného umiestnenia dverí v šachte výťahu.

Rozmery

Dodávaný rozmer tejto plošiny je 1080x805mm, alebo v menšej verzii “Mini” a pre maximálne ušetrenie využívanéh priestoru vo veľkosti 880x805mm. Domáci výťah ARITCO 4000 je výborným riešením na miestach rodinných domov a to aj pre svoju veľmi priaznivú cenu v porovnaní s bežným výťahom.

Máte záujem o Aritco 4000?

Zavolajte nám na bezplatnú infolinku: 0800 199 060, kde vám pripravíme projekt a jeho zameranie úplne zadarmo.