Zvislá zdvíhacia plošina S08 SILVER

Zvislá zdvíhacia plošina S08 Silver je unikátna plošina určená na prepravu imobilných a telesne znevýhodnených osôb, ktoré sú odkázané na invalidný vozík. Výťahová plošina je ideálna pre podmienky prekonávania barier nižších výšok a to až do zdvihu 1m.


Nosnosť: 250 kg
Rýchlosť: 2,4 m/min.
Príkon: 2,2 kW
Napájanie: 230 V
Použitie: exteriér a interiér
Zdvih: do 1 m

Materiál plošiny

Plošina je celá vyrobená z nerezu a preto je vhodná najmä do vonkajšieho prostredia, pričom nie je potrebná zastrešenie, alebo opláštenie. Tieto výhody vám ušetria nemalé počiatočné náklady a celkovú cenu realizácie.

Inštalácia

Pre inštaláciu nie je nutné vykonávať náročné stavebné práce, ani zložité kukotvenie. Výťah stačí položiť na spevnenú rovnú plochu a môžete ho začať používať. Inštalácia tohto typu plošiny zaberie len zopár hodín.

Prevedenie a bezpečnosť

Plošina je poháňaná večnou skrutkou. Ide o veľmi spoľahlivý mechanizmus, ktorý je aj pre svoje nízke nároky a vysokú odolnosť voči mrazu a vode najlepšou investíciou pri tomto type zdvižných plošín. Súčasťou plošiny je aj výstupná, resp. nástupná bránka vo vrchnej stanici. Táto bránka je bezpečne zablokovaná až do ukončenia jazdy v hornej stanici. Zvislá zdvíhacia plošina S08 SILVER je zdvíhacia plošina, ktorá je vešmi vyhľadávaná najmä presvoje anikorózne vlastnosti, ktorá vám zaručia dlhodobu životnosť aj za nepriaznivých externých podmienok.

Máte záujem o SILVER S08?

Ozvite sa nám na bezplatnú infolinku: 0800 199 060. Zameranie a projekt vám vypracujeme úplne bezplatne.