Zvislá zdvíhacia plošina STEPPY

Pokiaľ hľadáte plošinový výťah na prekonanie výšky do 2m, tak Zvislá zdvíhacia plošina STEPPY, je pre tento účel najideálnejšia. Stavební experti a architekti často odporúčajú verzikálne zdvíhacie systémy ako riešenie na prekonanie existujúcich bariér. Toto riešenie je vhodné pre zabezpečenie prístupov do obchodov, kancelárií, alebo verejných priestorov.

 

Pohon plošiny

Pohon zabezpečuje nožnicový hydraulický systém, ktorý je umiestnený pod plošinou. Toto umiestnenie zabezpečuje, že nezaberá miesot mimo samotnej podlahy zdvíhacej plošiny a preto tak šetrí miesto svojho umiestnenia. Výťah je svojim prevedením veľmi tichý počas celej prevádzky, takže nebude rušiť nikoho v jeho okolí.

Inštalácia

Plošina sa dokonale dokáže prispôsobiť všetkým funkčným potrebám priestorov, v ktorých bude inštalovaná.

Prevedenie

Zvíhaciu plošinu Steppy a jej opláštenie možno ukončiť bránkou na hornej stanici vo výške 1000mm. Plošina má maximálnu nosnosť do 300kg a pre zdvih do 2 metrov až 400kg. Rozmery plošiny sú variabilné a preto ju vieme dodať v rozmeroch podľa špecifických potrieb klienta. Vonkajšie dvere sú plne uzamykateľné, takže napĺňajú aj funkciu bezpečnostného vstupu do vášho objektu, alebo osobného príbytku. Ovládacie obvody plošiny sú napájané na 24V DC, vďaka ktorým sa tak stáva plne bezpečnou vzhľadom na nízke napätie. Tento typ plošiny je inštalovaný vo viac ako päťdesiatich krajinách sveta, čo z nej robí veľmi žiadaný a overený produkt vo svojom segmente. Najävčšie využitie nachádza vo verejných budovách, alebo v domácnostiach.

Máte záujem o tento, alebo podobný produkt?

Kontaktujete nás na bezplatnej infolinke 0800 199 060, kde vám veľmi radi poradíme s výberom.