Zvislá zdvíhacia plošina STRATEGOS

Zvislá zdvíhacia plošina STRATEGOS je unikátne zariadenie určená na prepravu imobilných osôb, odkázaných na invalidný vozík. Ide o najobľúbenejšiu verziu zdvižnej plošiny s maximálnym vertikálnym zdvihom do 3 metrov.


Nosnosť: 300 kg
Rýchlosť: 4,8 m/min.
Príkon: 2,5 kW
Napájanie: 230 V
Použitie: exteriér a interiér
Zdvih:  3 m

STRATEGOS je dodávaný ako celopozinkovaná zdvižná plošina a preto je ideálna pre exteriérové využitie, ktoré oceníte hlavne v našich vonkajšich podmienkach. Jej prémiové antikorózne vlastnosti zaručujú dlhodobú životnosť a bezproblémovú prevádzku počas celej jej prevádzky. Pohon zvíhacej plošiny zabezpečuje 2 skrutkový systém zložený z dvoch večných skutiek. Nástup na plošinu je plne pozinkovaný, ale aj vo farbe RAL7004.

Inštalácia a umiestnenie

Inštalácia zdvižnej plošiny nevyžaduje zložité stavbné úpravy a náročné búracie práce, preto je jej inštalácia veľmi rýchla a jednoduchá. Na umiestnenie potrebuje plošina pevný a ideálne betónový podklad na mieste motorickej časti. Kabína zdvižnej plošiny je plne opláštená polykarbonátom a na špeciálne vyžiadanie bezpečnostným sklom, s ktorým tak bude pôsobiť ešte estetickejšie.

Máte záujem o túto plošinu?

Zavolajte nám na našu bezplatnú infolinku 0800 199 060. A my vám radi vypracujeme projekt a zameranie úplne bezplatne.