Bezbariérový vstup do rodinného domu

Šikmá schodisková plošina Logic pre rodinný dom

Už na prvý pohľad možno badať, že vstup do domu, ktorým je samotné schodisko, je extrémne úzke. Na túto informáciu upozorňujeme práve preto, že mnohokrát môžete mať pocit, že riešenie bezbariérovosti môže byť vo vašom prípade nereálne.

Šetrnosť a premyslenosť

Využitím schodiskovej plošiny Logic však vieme túto náročnejšiu situáciu vyriešiť. Totiž, táto plošina šetrí maximálne možné miesto, ktoré využijete na neustály prechod po schodisku.

Zároveň možno máte pocit, že v hornej stanici nie je dostatok priestoru pre rozloženie plošiny, keďže priestor nie je dostatočne veľký. Garantujeme vám však, že je to na milimetre presne vypočítané, aby všetko sedelo tak, ako má. Obhliadka, zameranie a dohodnutie vopred predpokladá presné a precízne naplánovanie a následné inštalovanie schodiskovej plošiny či iného zdvižného zariadenia.

Modernosť a inovatívnosť šikmej plošiny Logic

Schodisková plošina Logic predstavuje moderné zdvižné zariadenie, ktoré práve vďaka svojmu príjemnému vzhľadu pôsobí na schodisku veľmi diskrétne. Rovnako tak by sme radi podčiarkli aj fakt, že ide o novinku na trhu, ktorá je ozajstným pokrokom v danej oblasti po technickej stránke, ako aj stránke bezpečnosti a dizajnu. A to všetko i pri jej nadmernom každodennom používaní.

Bezbariérovosť ako bod navyše

Tento príklad inštalácie je skutočným dôkazom, aký obrovský význam má debarierizácia, obzvlášť v starších rodinných domoch. Práve tie majú často rôzne architektonické bariéry, ktoré nepridávajú na atraktívnosti, ale prinášajú množstvo zbytočných komplikácií  a nevýhod.

Schodiskový výťah, podobne ako je aj schodisková plošina Logic, pomôže a zjednoduší život aktuálnym potrebám daného jednotlivca/jednotlivcov, keďže dom je práve vďaka inštalácii daného zariadenia pri vstupe úplne bezbariérový.

 


Radíme vám: Viete ako si vybrať správny výťah pre vašu domácnosť?


 

Zaujíma vás, aká je cena schodiskového výťahu?

Určite vás zaujíma výsledná cena zdvíhacej plošiny pre imobilných. Tá však závisí od viacerých jej atribútov. Ide o na mieru vytvorené konfigurácie, ako napríklad dĺžka vodiacej koľajnice, počet a typ zákrut, parkovacie zákruty, spôsob ukotvenia a ďalšie iné.

Ak chcete vopred vedieť čo najpresnejšiu cenovú ponuku, neváhajte využiť možnosť našej bezplatnej obhliadky a zamerania projektu kdekoľvek po celom Slovensku.

Dokážeme tak spoločne vytvoriť čo najpresnejšie a najlepšie riešenie pre váš byt či dom. V prípade záujmu vám radi pomôžeme aj s vybavením štátneho peňažného príspevku pre ŤZP na kúpu zdvíhacieho zariadenia.

Stačí, ak sa nám ozvete na našu bezplatnú infolinku 0800 199 060, alebo nám napíšte:

 


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

    Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás