Pomáhame debarierizovať aj verejné priestory pomocou výťahov

Vonkajší výťah pre lekáreň v Martine

Všetkých nás neskutočne napĺňa, keď máme možnosť pomôcť na miestach, kde to najviac potrebujete. O to väčšiu radosť máme, keď si občas pri pravidelných servisných obhliadkach aj my sami pripomenieme dávnejšie projekty, vďaka ktorým sa vytvoril prístup pre imobilných ľudí. Výnimkou nie je ani inštalácia praktického výťahu pre lekáreň Castanea v Martine. Ide o jeden z našich najobľúbenejších projektov, ktorý už dlhšie obdobie zjednodušuje život desiatkam ľudí pri návšteve svojej obľúbenej lekárne.

 

Za kvalitu hovorí funkčnosť sama

Mnohokrát sa nás pýtate, či sú naše výťahy naozaj také odolné, ako sa o nich zvykne hovoriť. Slová zameníme za realitu, krátkym opisom a aktuálnymi fotografiami sa vám to pokúsime sprostredkovať a dokázať. Hoci model výťahu E06 už v našej aktuálnej ponuke nenájdete (po rokoch úspešných inštalácií ho nahradili novšie modely), prinášame vám premyslenejšie a inovatívnejšie výťahy. Okrem bežného mechanického opotrebovania, ktorý na výťahu zanechal zub času, funguje jeho prevádzka aj po rokoch ako „švajčiarske hodinky“. Čo viac môže byť dôkazom, že výťahy pod našou taktovkou pri pravidelných servisných kontrolách fungujú roky bez komplikácií či poškodení?

Vonkajší výťah pre lekáreň v Martine

Výťah rokmi nestratil na kvalite

Faktom ostáva, že výťahy a ich technológia napredujú stále viac míľovými krokmi dopredu. Tento výťah by sa však nestratil medzi súčasnými modernejšími modelmi, a to práve vďaka svojej odolnosti a vlastnostiam, ktorými sa stavia na popredné miesta.  Technickým prevedením predbehol svoju dobu, aj po rokoch stále slúži svojmu pôvodnému účelu.

 

Ako projekt začal?

V čase riešenia tohto projektu sme mali za úlohu priniesť klientom lekárne dlhodobé, praktické a najmä odolné výťahové riešenie pre vonkajšie priestory. V našom portfóliu nájdete aj viacero iných produktov, ktoré tieto podmienky spĺňajú. Pre lekáreň Castanea sme ale svojho času zvolili výťah pre vozíčkarov, ale aj mamičky s kočíkmi s modelovým označením E06.

Už pri prvom pohľade na výťah i okolie budovy môžete vidieť, ako dokáže byť aj prvotne obyčajný výťah prispôsobený okolitému prostrediu. Pri návrhu projektu sme zvolili presklené prevedenie výťahovej kabíny v bielej farbe, aby dokonale zapadla do rovnako presklenej terasy budovy.

 

Prednosti výťahu E06 nájdete aj v mnohých súčasných modeloch

Výrobca myslel na všetky detaily, preto boli viaceré vlastnosti tvorené so zameraním pre potreby vozíčkarov, ktoré ocenia aj mamičky s kočíkmi. V hornej stanici máte na záberoch možnosť vidieť prakticky riešený prechod medzi kabínou a terasou pre ľahký a “ presun vozíka alebo kočíka (bez schodov, resp. skoku).

Výťah (ako aj väčšina podobných zariadení v našom portfóliu) obsahuje aj záložnú batériu pre prípadný výpadok elektrickej energie. Jeho už typickým znakom je pomerne tichý chod v ostrej prevádzke. Tak ako i súčasné modely, aj tento výťah ponúkal klientom veľký priestor na výber typu kabínu (tú dokážeme kombinovať presklenou alebo plnou verziou kabíny  s možnosťou jej viacerých farebných variant).

 

Aká je cena podobného schodiskového výťahu?

Konečná cena výťahu závisí od viacerých vlastností projektu. Potrebujeme poznať napríklad výšku a počet poschodí, ktorú chcete s výťahom prekonávať. Rovnako dôležité sú aj rozmery a ďalšie obdobné parametre. Preto sa nedá konkrétnym výťahom určiť jednotná cenníková cena. Aj z tohto dôvodu sme tu pre vás na bezplatnej infolinke 0800 199 060, kde vám radi vypracujeme nezáväznú ponuku na základe vášho projektu.

 


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

    Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás