Non-stop služby od poradenstva až po servis bezbariérových zariadení

Servis bezbariérových zariadení

 

Sme firma už s takmer 16 – ročnou históriou, počas ktorej sme spoznali rozličné problémy ľudí, čo nám dáva možnosť, čo najlepšie pomáhať tým ďalším. Okrem skúseností z prekonávania architektonických bariér pre imobilných majú naši ľudia vždy tie najaktuálnejšie informácie v oblasti legislatívy a možností riešenia sociálnej pomoci. Odbornosť, zázemie a skutočnú silu svojho dodávateľa spoznáte pri ťažkostiach, ktoré sa môžu objaviť.

 

Kedy sme s Vami?

Od prvého kontaktu sme tu s Vami s našimi non-stop službami. Naša bezplatná infolinka funguje pre našich zákazníkov, ale aj pre všetkých, ktorí majú len otázku, chcú poradiť, alebo potrebujú pomôcť napríklad pri výbere Schodolezu. Vďaka jednému telefonátu Vám vieme pripraviť projekt a riešenie na mieru priamo pre Vašu domácnosť. Vieme poradiť v oblasti legislatívy, alebo vychádzať zo stoviek skúseností s podobným prípadom umiestnenia a využívania zdvíhacieho zariadenia, ako by ste potrebovali. Sme tu aj potom, ako Vám doma nainštalujeme zariadenie, a to predovšetkým pre pravidelnú revíziu, servis a akékoľvek možné problémy, s ktorými Vám radi pomôžeme.  

 

Čo vlastne znamenajú naše non-stop služby?

Pre našich zákazníkov ponúkame bezplatnú linku – 0800 199 060, na ktorú môžete zavolať nielen kedykoľvek počas týždňa, ale je Vám dostupná aj počas víkendov a sviatkov. Táto naša služba pre zákazníkov je zvýraznením a potvrdením našich cieľov. Od dostupnosti všetkých našich služieb a non – stop servisu, cez poradenstvo až po zabezpečenie rýchleho výjazdu technickej podpory. Robíme všetko pre Vašu bezpečnosť a zlepšenie mobility.

Máme najširšiu servisnú sieť v rámci bezbariérových riešení. Zabezpečuje 100% dostupnosť našich služieb technickej a servisnej podpory. Máme ľudí v každom regióne Slovenska a sme tu, aby sme Vám pomáhali. Rovnako budeme radi, ak nám na naše služby dáte spätnú väzbu a pošlete nám svoje zážitky na velcon@velcon.sk. Chceme naše služby stále zlepšovať a byť tu pre Vás vždy, keď nás potrebujete. Napíšte nám, budeme sa tešiť.

Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás