Pomôžeme vám s vypracovaním BEZPLATNÉHO bezbariérového projektu na domáci výťah pre imobilných – UKÁŽKY

Domáci výťah pre vozičkárov

Občas nastanú technické situácie a výzvy, v ktorých je potrebné prekonávať zvislé/kolmé bezbariérové prekážky. Presne pre takéto prípady slúžia zvislé plošiny a domáce výťahy pre imobilných a seniorov. Tie by svojim riešením mali zabezpečiť dôstojný a bezproblémový presun imobilným osobám, seniorom a ich rodinným príslušníkom. Pri riešení podobných výziev existuje viacero možností, ako dosiahnuť očakávaný výsledok.

V našom portfóliu projektov sa nachádza mnoho podobných veľmi elegantne vyriešených situácií, ktoré by sme vám radi v obrazovej podobe predstavili. Domáce výťahy, zvislé zdvíhacie plošiny sú u našich klientov každodenným pomocníkom, ktorého si nevedia vynachváliť. Pozrite sa preto s nami na niekoľko realizovaných projektov, ktoré v mnohých ohľadoch najlepšie napomáhajú imobilným osobám pri prekonávaní kolmých bezbariérových prekážok.

V zbierke nasledujúcich fotografií, môžete vidieť viacero najrôznejších projektov tohto typu. Miesta predtým nepriaznivé, zrazu získali svoju úžitkovú funkciu na pohodlné presuny a mobilitu.

 

Poznáte našu ponuku zvislých zdvižných plošín a domácich výťahov?

Navštívte naše stránky, kde okrem podrobného popisu jednotilivých pomocníkov, nás môžete kontaktovať aj so žiadosťou na vypracovanie bezbariérového projektu a to úplne bezplatne!

Chcem vidieť podrobnejšie informácie o domácich výťahoch a zvislých zdvíhacích plošinách


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

    Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás