Stoličkový výťah Freelift, ktorý ocenia všetci seniori – Praktická ukážka z Okresu Poprad

Stoličkový výťah Freelift, ktorý ocenia všetci seniori

 

Opäť sme narazili na pomerne často sa opakujúci problém – seniori alebo imobilní klienti potrebujú prekonávať v bytových domoch na medziposchodiach schodisko, ktoré predstavuje obrovskú záťaž, keďže nie je bezbariérové. Historická a architektonická podstata týchto bytoviek značí, že nemajú vybudované výťahy. Preto sa čím ďalej, tým viac stretávame s klientmi, ktorí potrebujú túto bariéru prekonať.

 

Stoličkový výťah, ktorý extrémne šetrí miesto

Ako môžete vidieť aj na fotografiách, ide o stoličkový výťah Freelift – ten je vedený jednorúrkovou koľajou. Môžete si všimnúť, ako veľmi tesne lícuje zábradlie, čo bezpochyby pridáva na jeho efektívnosti a funkčnosti. Jeho inštalácia šetrí čo najviac miesta v rámci vchodu bytového domu.

Ak máte doma úzke, strmé či špirálovité schodisko, určite je pre vás tento stoličkový výťah ideálnym zariadením. Ako jeden z mála je rúrkovo zakriveným schodiskovým výťahom na našom trhu, čím prekoná akékoľvek strmé a náročné úseky (schody).

 

Myslíme na všetko

Nedá nám nepodčiarknuť dômyselné riešenie hornej stanice. Hoci (ako si môžete všimnúť na fotografiách) je zábradlie v zákrute prakticky extrémne úzke, i napriek tomu nám minimalistické rozmery umožnili v rámci jeho šírky elegantne zakončiť parkovaciu zákrutu práve v tomto mieste.

 

Tichý pomocník

Možno sa mnohí z vás obávajú, že takéto či obdobné zdvižné zariadenie bude znamenať zvýšený hluk v bytových priestoroch. Máme pre vás pozitívnu správu – prevádzka výťahu je extrémne tichá, počas jazdy stoličkový výťah nebudete vôbec počuť. Iste, ide o komfort nielen pre vás, ale i vašich susedov.

 

Jedinečná funkcia

Starostlivosť o imobilného pacienta bude o čosi jednoduchšia aj vďaka unikátnej funkcii „TURN&GO“, vďaka ktorej sa dokáže počas jazdy celá sedačka natočiť tak, že prejde aj úzkymi miestami na schodoch. Nemusíte mať teda obavy, že vaše úzke schodisko  bude problémom na inštaláciu či bezbariérový prechod.

 

Vyberte si z viacerých možností výťahu

Určite je benefitom aj možnosť vybrať si farbu sedadiel, keďže iste by ste radi prispôsobili vaše zdvižné zariadenie do interiéru. Máme pre vás paletu farieb, z ktorých si vyberiete. Rovnako tak vám ponúkame aj dva diaľkové ovládače a ľahko vyťahovateľný bezpečnostný pás, aby ste pri presune mali istotu z bezpečnej a komfortnej jazdy.

 


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

    Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás