Domáce výťahové plošiny – viac slobody do bežných dní

 

V rámci VELCONu Vám už viac ako 19 rokov prinášame zariadenia pre imobilných, ktorými sa im (rovnako ako aj zvyšku domácnosti) snažíme zjednodušiť každodenný život. Rôzne zlepšováky sú potrebné v každom smere, preto medzi naše produkty patria stoličkové výťahy, stropné zdviháky, schodolezy, nájazdové rampy, či zdviháky. V našom portfóliu nájdete aj zdvíhacie plošiny pre imobilných, ktoré podľa ich  účelu rozdeľujeme na šikmé schodiskové plošiny a zvislé zdvíhacie plošiny. A práve o poslednej menovanej kategórii Vám dnes chceme povedať viac.

 

Kedy mi pomôže zvislá zdvíhacia plošina STRATEGOS?

Zvislé zdvíhacie plošiny sú praktické výťahy pre imobilných ľudí pohybujúcich sa na invalidnom vozíku. Svoje uplatnenie nachádzajú v interiéroch i v exteriéroch.

Nášho obchodného zástupcu Michala Gaštana už asi poznáte. A dnes spoznáte aj jeho šikovnú asistentku – šesťročnú dcérku Terezku. Spoločne Vám ukážu ako jednoducho sa dá obsluhovať zvislá zdvíhacia plošina na schody STRATEGOS.

Áno, Terezku sme si na spoluprácu prizvali cielene. Vďaka nej uvidíte a pochopíte, že takýto domáci výťah pre imobilných zvládne obsluhovať aj malé dieťa. Napriek jednoduchej obsluhe však človeku dokáže výrazne spríjemniť a skvalitniť každodenný život. Osamostatniť sa.

Práve domáci výťah STRATEGOS vytvára bezbariérový prístup tam, kde je to potrebné. Vďaka nemu tak dokážete bezpečne, samostatne a pohodlne prekonávať rozdiely medzi poschodiami, tzn. dostať sa pohodlne napr. do záhrady, či na nákup. Dĺžka jej maximálneho zdvihu sú 3 metre.

Viete, že sme tu vždy pre Vás. Takže v prípade akýchkoľvek otázok nás smelo kontaktujte.
telefonicky na našu bezplatnú linku: 0800 199 060
mailom: velcon@velcon.sk

A, samozrejme, akonáhle to situácia umožní, radi Vás privítame aj osobne v našich showroomoch – v Bratislave či vo Vlkanovej/Banská Bystrica.

Výhody takejto šikmej schodiskovej plošiny v skratke:

 • vhodná do vonkajších podmienok – materiál: pozinkovaný kov, antikorózne vlastnosti (zvláda aj extrémne mrazy a striedanie teplôt, výkyvy počasia),
 • nie je potrebné prestrešenie,
 • rýchla inštalácia – nie je potrebná základová jama ani iné stavebné či búracie práce,
 • bezpečná – obsahuje dotykové čidlo/senzor, pri dotknutí sa iného predmetu sa automaticky zastaví,
 • variabilné opláštenie – podľa želania (polykarbonátom alebo bezpečnostným sklom),
 • aplikovateľná až do 3 metrov zdvihu.

Pre lepšiu predstavu prikladáme aj zopár ukážok z minulých inštalácií:

 

Cena zvislej zdvíhacej plošiny (výťahu)

Rovnako ako v prípade mnohých iných našich zariadení, ani cena takéhoto domáceho výťahu pre imobilných nie je jednotná. Vždy závisí od konkrétnych priestorových podmienok a možností klienta. Vypočítava sa v závislosti od dĺžky dráhy a prípadných špecifických požiadaviek klienta.

Preto ak chcete získať presnejšiu predstavu, pokojne sa nám ozvite. Zameranie priestorov a vypracovanie cenovej kalkulácie pre Vás robíme zadarmo v rámci celého Slovenska.

Dobrou správou je, že mnohí z Vás majú nárok aj na štátny peňažný príspevok na kúpu takéhoto zariadenia, ktorý neraz dosahuje výšku až 95% celkovej ceny zariadenia. S vypracovaním jeho žiadosti Vám tiež radi pomôžeme.

Váš tím VELCON

 


  Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

  Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás