Domáci výťah – pomocník na viacerých frontoch

Domáci výťah A7000 - Pre rodinný dom

 

Pokiaľ hľadáte vhodný výťah na prepravu (či už imobilných pacientov, vozíčkarov, seniorov, invalidov alebo „len“ domáci výťah na prekonávanie poschodí – s kočíkom, s nákupmi, z únavy či z akéhokoľvek dôvodu) máme pre Vás veľmi šikovné, moderné a elegantné riešenie. Zvislú zdvíhaciu plošinu Aritco 7000.

 

Schodiskové výťahy, ktoré bez problémov zabezpečia bezbariérový prístup

Všetci, ktorí sa nám ozývate, máte spoločný cieľ. Zabezpečiť bezbariérový prístup tam, kde doposiaľ nebol. Nech už na to máte akýkoľvek dôvod. Možnosti jeho riešenia sú rôzne: schodolezy, nájazdové rampy, stropné zdviháky či zdviháky do auta. Najčastejšie však siahate po schodiskových výťahoch: stoličkových výťahoch, šikmých či zvislých zdvíhacích plošinách.

S rovnakým cieľom nás oslovili aj klienti z okolia Banskej Štiavnice. Po prehliadke ich rodinného domu nám bolo riešenie jasné, preto sme im nainštalovali zvislú zdvíhaciu plošinu (výťah) Aritco 7000.

Tento typ výťahu bol vytvorený na prepravu imobilných osôb po zvislej dráhe. Keďže jeho maximálny zdvih dosahuje až výšku 13 metrov, často ho inštalujeme aj vo viacposchodových rodinných domoch či v bytovkách. Pre jeho montáž obvykle nie sú potrebné žiadne náročné stavebné úpravy. Táto zvislá plošina nepotrebuje prípravu základovej priehlbne (jamy). Stačí rovný pevný terén (základ), na ktorom výťahová plošina bude stáť. Ako vidíte, okrem stavby a umiestnenia výťahu bola inštalovaná aj výstupná horná podesta (čierna kovová konštrukcia – foto), ktorá slúži k bezpečnému vystupovaniu a nastupovaniu klienta. Bezpečnosť je pre nás vždy nosnou súčasťou inštalácií. Tí z Vás, ktorí milujú Štiavnicu tak ako my, určite chápu, že tunajší kopcovitý terén je vždy veľkou výzvou aj pri realizácia takéhoto zariadenia. Posúďte sami výsledok z priložených fotografií.

 

Domáci schodiskový výťah Aritco 7000

 

Zároveň ste určite postrehli ako prakticky, esteticky a efektívne sa využil priestor pri inštalácii tohto zariadenia. Klienti sa tešili, že sa nám podarilo nesilene vtesnať výťah medzi dom a plot, ktorý ohraničuje už susedný pozemok. Jeho umiestnením sa tak nenarušilo okolie, ktoré dovtedy takýto výťah pre imobilných nepoznalo. Na fotografiách ste si už istotne všimli, že klienti si zvolili jeho bielu variantu s presklenými dverami.

 

Tento výťah sa však vyznačuje širokými možnosťami variability:

  • inštalovať sa dá tak do interiérov ako aj do exteriérov,
  • s  opláštením so sklenou výplňou alebo s výplňou z nepriehľadných panelov (samozrejme, vytvorených z  kvalitných izolačných materiálov),
  • s rôznymi možnosťami umiestnenia dverí v šachte výťahu
  • a v mnohých farebných prevedeniach.

 

Takže ho dokážeme navrhnúť presne podľa Vašich predstáv.

 

Jednoduchý výťah – cena

Ako sme už spomenuli, v tomto prípade bola inštalácia komplexnejšia, keďže sme okrem samotného výťahu postavili aj špeciálnu výstupnú plošinu. Vo väčšine prípadov sa inštaluje samotný výťah. Samozrejme, to je len jeden z faktorov, ktoré ovplyvňujú výslednú cenu požadovaného produktu. Tá sa odvíja aj od potrebnej výšky zdvihu, spôsobu opláštenia a množstva špecifických klientských požiadaviek. Obhliadku a zameranie Vašich priestorov a návrh optimálneho využitia našich produktov pre Vás robíme zadarmo. V rámci celého Slovenska. Zároveň Vám vieme pomôcť aj so žiadosťou o finančný príspevok od štátu. Preto sa nám ozvite a spoločne určite nájdeme vhodné riešenie ako naplniť Vaše očakávania.

 


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

    Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás