Pomáhame žiť krajší život pomocou schodiskovej plošiny Logic

Schodisková plošina pre imobilných LOGIC

 

Schodisková plošina, alebo inak povedané výťah pre imobilných bol v prípade tejto inštalácie už od začiatku jasným zámerom pre nášho klienta. Hendikep, ktorý ho postretol totiž dlhodobo vplýva na jeho komfortné fungovanie v každodennom živote. Potrebuje pomoc svojej rodiny takmer pri všetkých aktivitách, ktoré sú pre zdravého človeka samozrejmosťou. Bariéry sa nachádzajú nielen v uliciach, ale aj v jej rodinnom dome v Trenčíne. A s tou najťažšou, vstupom do vchodových dverí domu, sme preto prišli pomôcť my s našim vlastným projektovým návrhom.

 

Schodisková plošina Logic, je logickým riešením pre tento typ projektu

U klienta sme nainštalovali nenápadné zdvíhacie zariadenie, konkrétne schodiskovú plošinu Logic tak, že hliníkovú vodiacu koľajnicu sme ukotvili do steny a do schodov v exteriéri. Hoci je zdvíhacia plošina len sčasti skrytá pod strechou, napriek tomu sa nemusí obávať, lebo má výborné antikorózne vlastnosti a dlhú životnosť. Zároveň je vybavená nepremokavým plášťom, ktorý chráni zdvíhacie zariadenie pred slnečným žiarením, aj nepriazňami počasia.

 

LOGIC - Výťah pre imobilných

 

Domáci výťah s výnimočnými vlastnosťami

S plne motoricky sklápateľnou zdvíhacou plošinou LOGIC sa nám podarilo prekonať najťažšiu bariéru schodov. Sám klient totiž dokáže bezpečne nastúpiť aj vystúpiť zo všetkých troch strán, sám si obsluhuje zariadenie pomocou tlačidiel umiestnených na plošine a tak sa stáva pri používaní úplne samostatným. Pri vstupe a odchode z domu potrebovala táto rodina mať pri sebe vždy minimálne dvoch ľudí, ktorí museli hore a dole nosiť svojho rodinného príslušníka po šiestich schodoch.

 

Bezpečnosť výťahu na prvom mieste

Výnimočnou a praktickou vecou zdvíhacej plošiny LOGIC je náhradný zdroj. Batéria v prípade výpadku elektrickej energie je veľmi bezpečná, pretože do nej nejde vysoké napätie a nehrozí tak úraz vysokým elektrickým napätím. Vďaka nízkemu napätiu je vhodná nielen do domácností, ale aj do inštitúcií, kde sa nachádzajú deti. Zároveň je veľmi nenápadná a zaberá málo miesta.

Sklápaciu plošinu LOGIC, vieme dodať ihneď, ak prekonávate denne podobné prekážky. Veľkosť dráhy plošiny prispôsobíme veľkosti vášho schodiska, preto aj cenu vypracovávame na mieru pre každého záujemcu. Doprajte sebe slobodu, voľnosť a samostatnosť vďaka schodiskovej dráhe LOGIC. Doprajete tak svojim najbližším pohodu, menej náročného zdvíhania.

 


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

    Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás