Pozrite sa, ako sme inštalovali zvislú zdvíhaciu plošinu (výťah) Strategos pre imobilných v Myjave

Zvislá zdvíhacia plošina pre imobilných

 

Kolmé výškové prevýšenia v očiach imobilných ľudí, ako aj vlastníkov nehnuteľností sa môžu zdať ako neriešiteľný alebo finančne náročný problém. Dnešná situácia na trhu s bezbariérovými pomôckami nám však naštastie ukazuje, že využitím dlhoročnej skúsenosti, šikovných rúk a spoľahlivého partnera, sa aj takýto typ prekážok dá veľmi rýchlo zmeniť.

 

Spoľahlivý výťah pre imobilných?

Dnes na trhu existuje viacero riešení, akým je napríklad zvislá zdvíhacia plošina Strategos, ktorú sme nedávno inštalovali u nášho partnera na policajnej stanici v Myjave.

 

Zadanie bolo jednoduché. Potrebovali sme umiestniť tento typ výťahu do exteriérových podmienok vo verzii, ktorá dokáže odolať zime, mrazu, ale aj dažďu. V prípade elektronických zariadení, ktoré rozhodne nemajú radi vodu, išlo o určite veľmi dobre premyslenú požiadavku. Aj preto sme pre tento projekt vybrali práve zdvižnú plošinu Strategos. Svojími vlastnosťami, ako skrutkovicový pohon s dvoma večnými skrutkami, možnosťou maximálneho vertikálneho zdvihu až do 3m, alebo jej výbornými antikoróznymi vlastnosťami sa rozhodlo, že bude pre tento projekt tou najideálnejšou voľbou.

 

Inštalácia tohto typu zdvíhacej plošiny je rýchla, jednoduchá a nevyžaduje náročné stavebné alebo búracie práce na mieste jej realizácie. Plošina bola na požadované miesto umiestnená vo verzii s bezpečnostným sklom, ktoré pôsobí esteticky a prepravovanej osobe umožnuje lepší rozhľad v okolitom priestore.

 

So svojím technickým predvedením preto nielenže výborne zapadne do exteriérových podmienok, ale výborne aj dizajnovo ladí s budovou, pri ktorej je umiestnená. Veď posúďte sami, podľa priložených fotografií, ktoré ukazujú stav tesne po inštalácii plošiny Strategos na policajnej stanici v Myjave.

 


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

    Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás