Sme tu, aby sme vám navrhli to najlepšie bezbariérové riešenie – výťah na schody so sklopnou koľajou

Máte doma schody? Sú úzke, šikmé, strmé alebo so zákrutami? Všetko a hravo zvládne zariadenie Acorn 180, ktorý funguje ako schodiskový výťah a zároveň nebráni iným kedykoľvek kráčať po schodoch, kde je namontovaný.

Stoličkový výťah na schody pre imobilných

 

Neviete ako si vybrať stoličkový výťah?

Naši klienti väčšinou majú predstavu, aký typ zariadenia by chceli a my im ju len utvrdíme, alebo nemajú predstavu žiadnu, ale majú svoje potreby, ktoré chcú pre imobilného člena rodiny vyriešiť. Na začiatku je to jednoduché, stačí sa nám ozvať, popísať nám, čo vás trápi a my vám vieme navrhnúť riešenia aj pripraviť aj cenové kalkulácie, aby ste si mohli vybrať.

 

Ako budeme vedieť, čo sa vám najviac hodí?

Prídeme k vám, celkom bezplatne a veľmi radi. Zameriame a pozrieme všetky priestory, či ide o schody vnútorné, vonkajšie alebo aj jednotlivé miestnosti. Väčšinou sú zariadenia plne flexibilné a váš byt alebo dom nepotrebuje žiadne stavebné zásahy a úpravy.

 

Ako sme to vymysleli s výťahom na schody so sklopnou koľajou v Spišských Valachoch

Tak tomu bolo aj v tomto prípade. Do Spišských Vlách sme prišli, zmerali, navrhli a náš klient je veľmi spokojný s výsledkom. Vo svojom dome potreboval vyriešiť práve dosť strmé a úzke schody, po ktorých bolo problémom dostať sa do izieb na poschodí. Nechcel žiadne zasahovanie do stavby. Navrhli sme mu práve schodiskovú stoličku model Acorn 180, ktorá sa vie najlepšie prispôsobiť akémukoľvek schodisku. Vodiace koľajnice sa totiž skladajú ako skladačka a naši servisní pracovníci priamo na mieste vyskladajú riešenie, aké si prajete a požadujete. Samotné dodanie je ihneď ako sa rozhodnete a montáž je veľmi rýchla. Projekt myslel aj na ostaných členov domácnosti a preto obsahuje aj sklopnú koľaj, ktorá mimo prevádzky výťahu šetrí nemálo miesta v priestore na pohyb ostatných osôb.

 

 

Cena stoličkového výťahu

Neváhajte nás kontaktovať, radi sa o všetko postaráme, navrhneme a pomôžeme. Cena stoličkový výťahov totiž závisí od viacerých faktorov. Potrebujeme poznať detailnejšie rozmery a náročnosť projektu, vďaka čomu dokážeme pripraviť presnú kalkuláciu projektu. Kontaktujte nás na bezplatnej infolinke 0800 199 060, kde vám radi, bezplatne a hlavne nezáväzne pripravíme cenovú ponuku podľa vašich predstáv.

 


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

    Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás