Stoličkový výťah na schody – komfortne až priamo domov

Stoličkový výťah na schody

 

V ukážke z nedávneho projektu sme tentokrát zavítali do bratislavského kraja. Opäť raz sme sa podujali na často žiadanú „klasickú“ inštaláciu schodiskového výťahu pre imobilných v staršej bytovke, kde sa pôvodne nemyslelo na bezbariérový prístup. Optimálnym riešením bola v tomto prípade schodisková sedačka Acorn 180.

 

Výťah pre imobilných – pomoc na správnom mieste

Stoličkový výťah na schody Acorn 180 je na trhu aktuálne najflexibilnejším produktom tohto typu. Klienti si ho tak frekventovane žiadajú z viacerých dôvodov. Vďaka modulárnemu (resp. tzv. „stavebnicovému“) systému vodiacej koľajnice dokáže lemovať akékoľvek schodiská – aj tie so zákrutami a atypickými tvarmi. Ako vidíte aj na priložených fotografiách, zvláda rôzne prostredia, aj dráhy s viacerými zákrutami. V tomto prípade sme dráhu viedli až na druhé poschodie obytného domu. Zároveň si môžete všimnúť šikovné šetrenie priestoru pri nastupovaní i vystupovaní tým, že naši technici ukončili vrchnú aj spodnú koľajnicu do zákruty .

 

Stoličkový výťah na schody pre imobilných

 

Tým, že jednotlivé dielce nosíme vždy v našich montážnych vozidlách, naši technici Vám dokážu takýto stoličkový výťah na schody inštalovať „na počkanie“ – pokojne aj na druhý deň od jeho objednania. Vyskladávame ho vždy priamo na mieste – podľa tvaru konkrétneho schodiska a požiadaviek klienta. V tomto prípade sa môže klient pohodlne, prakticky a bezpečne presúvať už priamo od vchodových dverí do domu až ku vstupným dverám do svojho bytu. Ďalšou veľkou výhodou je bezpečné nízke napätie (24 V), pri ktorom nehrozí úraz vysokým napätím pri kontakte so zariadením, aj keď sa nachádza napríklad v bytovke či verejných priestoroch, budovách a pod.

 

Záleží nám na individuálnom prístupe a profesionálnom servise

Samozrejme, automatickou súčasťou našich produktov je aj rýchly regionálny a celoslovenský servis, revízie našich produktov (stoličkových výťahov, schodiskových plošín, zdvíhacích zariadení a i.), či zabezpečenie náhradných dielov. Zároveň Vás (či iných používateľov našich produktov, resp. osoby, ktoré s nimi prichádzajú do kontaktu) naši technici zaškolia, aby ste ich vedeli efektívne a pohodlne využívať.

 

Cena stoličkového výťahu

Ako ste si už pri našich produktoch zvykli, ani stoličkový výťah Acorn 180 nie je výnimkou a jeho cena závisí od viacerých faktorov – napr. od dĺžky dráhy, množstva zákrut, spôsobu kotvenia, typu schodiska a i. Avšak v prípade, že nad našimi produktmi uvažujete, pokojne sa nám ozvite. Náš regionálny konzultant Vám poradí zariadenie na mieru. Samozrejme, takýto návrh optimálneho riešenia pre Váš priestor a podľa Vašich požiadaviek pre Vás vypracujeme bezplatne v rámci celej Slovenskej republiky. V prípade výťahu pre imobilných typu Acorn 180 ide o jeden z cenovo najdostupnejších schodiskových výťahov.

 

Najoceňovanejšie výhody modelu Acorn 180:
  • Nízke a bezpečné napätie 24V
  • Výhodná cena
  • „Stavebnicový“ (modulárny) systém koľaje
  • Dodanie je možné ihneď (aj pre zákrutové schodiská)

 

 

 


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

    Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás