Domáce výťahy Aritco 4000 – pomoc v ZŤP i v bežných domácnostiach

 

Pre veľký záujem i naďalej pokračujeme v tvorbe krátkych inštruktážnych videí, v rámci ktorých Vám postupne predstavujeme rôzne pomôcky a zariadenia pre imobilných. Dnes Vám naša obchodná zástupkyňa pre Nitriansky kraj, Blanka Bednárová, zhrnie nosné informácie o zvislej zdvíhacej plošine Aritco 4000.

Vhodné aj ako výťahy do rodinných domov

Ide o frekventovane žiadané zdvíhacie zariadenie, určené na prepravu tak imobilných osôb ako aj zdravých ľudí, pre ktorých predstavuje bezpečný, komfortný a elegantný domáci výťah.

Preventívne pripomíname, že tento výťah inštalujeme len do interiérov. Veľkou výhodou je jeho maximálny zdvih, ktorý dosahuje až úroveň 13 metrov, s možnosťou začlenenia piatich staníc. Podľa Vašich preferencií Vám ho vieme dodať buď opláštený sklenou alebo nepriehľadnou výplňou (v tomto prípade ide o tzv. sendvičovú výplň pozostávajúcu z kombinácie plechových – vatových – a opätovne plechových panelov). Našich klientov výrazne teší aj skutočnosť, že pre jeho montáž nie je potrebná základová jama.

 

Vo videu Vám naša Blanka ukázala, že tento výťah disponuje záložným zdrojom, takže Vás nesklame ani pri výpadkoch či problémoch s elektrickým prúdom. Dobrou správou je aj fakt, že pohon tohto zariadenia zabezpečuje tzv. večná skrutkovica s automatickou lubrikáciou skrutky, vďaka čomu sa radí medzi dlhodobo bezproblémovo prevádzkované výťahy.

Samozrejme, vieme Vám ho dodať v rôznych farebných prevedeniach a podľa Vašich predstáv a želaní vieme začleniť aj rôzne dizajnové doplnky. Mnohí zákazníci nás žiadajú napríklad aj o osvetlenie šachty, či dokonca variabilné umiestnenie dverí v šachte výťahu. So všetkým si vieme podariť a prispôsobiť sa tak čo najviac Vašim potrebám.

Pre lepšiu zapamätateľnosť prikladáme vybrané výhody domáceho výťahu Aritco 4000 v skratke:

 • kompaktné rozmery – dodávame ho v dvoch verziách (rozmeroch podlahy plošiny):
 • klasicky – s rozmermi podlahy: 1080×805 mm
 • alebo vo verzii mini s rozmermi podlahy: 880x805mm,
 • využiteľný a skutočne výhodný aj ako domáci výťah (rozmery, cena výťahu i elegancia),
 • rôzne variácie (možnosť dodania s presklenou alebo plnou šachtou, v rôznych farebných prevedeniach, s množstvom dizajnových doplnkov, s možnosťou podsvietenia šachty a pod.),
 • jednoduché ovládanie a obsluha,
 • disponuje núdzovým záložným zdrojom – bezpečný spoločník aj v prípadoch výpadku či poruchy elektrického prúdu,
 • švédska kvalita a dizajn,
 • nie sú potrebné náročné stavebné úpravy (dokonca ani základová jama).

Cena takéhoto domáceho výťahu

Vzhľadom na to, že každé naše zariadenie prispôsobujeme konkrétnym priestorovým možnostiam a potrebám klienta, je cena výťahu vždy veľmi individuálna. Závisí od zvolenej dĺžky zdvihu (resp. množstva prekonávaných poschodí a s tým súvisiacich potrebných staníc), od typu plošiny (1080×805 mm alebo kompaktnejšej MINI verzie 880x805mm), zvoleného opláštenia plošiny (sklenená alebo plná, tzv. sendvičová), ale aj od Vašich špecifických požiadaviek (zvolená farebnosť, osvetlenie, umiestnenie dverí v šachte a pod.).

Ako sme už spomenuli, Aritco 4000 sú ideálne výťahy do rodinných domov. V prípade, že po ňom siahnete ako po domácom výťahu, jeho cena je v porovnaní s cenou klasického osobného výťahu priaznivejšia.

Samozrejme, v prípade, že ste osoba ZŤP, vieme Vám pomôcť so žiadosťou o štátny finančný príspevok na kúpu zdvíhacieho zariadenia, ktorým neraz získate až 95% z celkovej sumy zariadenia. Pomocou neho si tak neraz viete bez väčších problémov dovoliť nielen domáci výťah Aritco 4000, ale aj rôzne schodiskové výťahy, plošiny, zdviháky a množstvo iných nápomocných zdvíhacích zariadení vytvárajúcich bezbariérový prístup.


Takže sa nám pokojne ozvite, sme tu pre Vás:
telefonicky na našej bezplatnej VELCON linke: 0800 199 060
mailom na: velcon@velcon.sk
a keď to situácia opäť umožní, veľmi radi sa s Vami stretneme aj osobne v našich showroomoch:
či už v Bratislave na Račianskej 77
alebo vo Vlkanovej/Banská Bystrica.

Za tie roky, čo sme na trhu, už vieme, že spoločnými silami toho dokážeme naozaj veľa.

Váš tím VELCON
Pre radosť z bežných dní

 


  Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

  Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás