Verejný schodiskový výťah A4000 – kvalita a elegancia za rozumnú cenu

Výťah pre verejnú budovu

 

Schodiskový výťah Aritco 4000 má všestranné využitie. Na jednej strane slúži na prepravu imobilných osôb odkázaných na invalidný vozík, avšak mnohí naši klienti si ju dávajú inštalovať namiesto klasického domáceho výťahu. Frekventovane ju tak využívajú aj seniori, mamičky s deťmi, s kočíkmi, ľudia so zdravotnými problémami – napr. po operáciách a pod. Ide o naozaj univerzálne zdvíhacie zariadenie, ktorého výrazným benefitom je aj priaznivá cena výťahu.

 

Pozrime sa na schodiskový výťah A4000 v kocke:

 • inštalácia tohto výťahu na schody je možná len v interiéroch,
 • maximálny zdvih plošiny = 13 metrov, s 5 stanicami,
 • variabilné možnosti prevedenia:
  • tento domáci výťah dodávame s opláštením – máte na výber buď šachtu so sklenou alebo s nepriehľadnou výplňou (tzn. plech – vata- plech),
  • podľa preferencií si môžete zvoliť aj rozmery plošiny:
   • v štandarde ju dodávame s rozmermi 1080×805 mm,
   • vo verzii MINI Vám ju vieme priviezť aj s rozmermi 880×805 mm,
  • môžete si vybrať, kde v rámci šachty chcete mať umiestnené dvere,
  • máte na výber z množstva farebných prevedení, dizajnových doplnkov, rôznych osvetlení šachty,
 • bezproblémová prevádzka,
  • pohon zdvíhacieho zariadenia zabezpečuje tzv. večná skrutkovica s automatickou lubrikáciou skrutky,
 • a výhodou je aj skutočnosť, že pre montáž tohto výťahu pre vozíčkarov nie je potrebná základová jama.

 

Ako ste si už určite všimli na priložených záberoch z inštalácie, tentokrát sme náš výťah umiestnili do stredu schodiska. Ukončenie hornej hranice sme rozšírili o výstupnú plošinu, ktorej ukotvenie sme osadili priamo do nosných častí stavby, aby sme zabezpečili jej bezpečnosť. Ani takéto, na prvý pohľad komplikovanejšie „nepriaznivé”, architektonické podmienky nám nebránia v tom, aby sme dokázali zrealizovať rôzne výzvy na debarierizáciu priestorov.

 

Schodiskový výťah pre verejnú budovu

 

Ak budete chcieť, pomôžeme Vám aj so žiadosťou o finančný príspevok na výťah

Viaceré výhody domáceho výťahu Aritco 4000 sme si už spomenuli. Samozrejme, že Vás popri ostatných parametroch vždy zaujíma aj cena výťahu. Ako ste už však určite postrehli, tú nevieme určiť paušálne. Všetky naše inštalácie prispôsobujeme klientom čo najviac na mieru. Preto sa aj cena výťahu vždy odvíja od viacerých zásadných faktorov ako napr. od výšky potrebného zdvihu, množstva staníc, zvolených rozmerov plošiny, opláštenia, výberu farebného prevedenia, dizajnových doplnkov, osvetlenia a pod.

 

Stále platí, že obhliadku Vašich priestorov a návrh optimálneho riešenia pre Vás robíme zadarmo – v rámci celého Slovenska. A v prípade záujmu Vám vieme poradiť aj so žiadosťou o štátny peňažný príspevok na kúpu zdvíhacieho zariadenia. Vďaka nemu viete vo viacerých prípadoch získať až 95% celkovej ceny zariadenia, takže mnohým z Vás tento finančný príspevok na výťah skutočne veľmi pomohol.


  Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

  Získajte tento produkt cez príspevok od štátu Kontaktujte nás